Corona virüse karşı Yerli ve Milli dezenfektan kabini

Patent başvurusu ve Marka tescili yapılan Stoneday®  dezenfektan kabini kabini  İnönü Üniversitesi Malatya Teknoparta geliştirilerek üretilmiştir.

Yurt içi ve Yurt dışında yoğun talep gören Stoneday®  dezenfektan kabini Türk mühendisler tarafından geliştirilmiş ve Türk hekimler tarafında da destek verilmiş bir cihazdır. Bu cihazın tamamı Yerli ve Milli’dir.

ISO 9001:2015 Belgesi, CE belgesi AT uygunluk belgesi, ISO 13485 belgesi ve ISO 45001:2018 belgelerine sahip tek ve yetkin dezenfektan kabinidir.

Corona Virüs salgınının ülkemiz genelinde yayılımını önlemeye yönelik işletmelerin ihtiyaçlarına göre üretimi çeşitlilik arz etmektedir. İnsanların dezenfeksiyonu için üretilen hijyen sistemleri; tesise giren kişilerin kıyafetleri üzerinde oluşan zararlı bakterilerin dezenfekte edilmesini sağlayacaktır.

Çalışma prensibi dezenfektan maddesinin su ile seyreltilerek püskürtülmesi prensibidir. Kısaca dezenfektanın su ile seyreltilerek nozul yardımıyla mikronlara parçalanarak püskürtülmesidir. 100 lt su ve dezenfektan seyreltisi ortalama 2500 kişinin dezenfektasyon işlemini gerçekleştirir. Dezenfektasyon işlemi direk insan vücudunu hedef aldığı için %99 oranında dezenfektasyon sağlar.

Stoneday®  dezenfektan kabini ergonomik yapısı ile kullanmak istediğiniz her alanda size mükemmel bir kullanım sağlar.

Stoneday® Dezenfektan Kabinleri, COVID-19’a karşı suyun ve sabunun olmadığı durumlarda el, ayakkabı ve tüm vücut dezenfeksiyonu sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Korona virüsü insanlar arasında temas yoluyla bulaşabileceği gibi, öksürük ve hapşırma yoluyla ya da virüsün bulunduğu alanlara temas etme yoluyla da bulaşabilir. Bu yüzden ellerinizi sürekli dezenfekte etmeniz önerilir. Corona Virüs havada 3 saat, yerde 12 saat, kumaşta elbiselerde 6 saat YAŞAYABİLİYOR.

Stoneday®  Dezenfektan Kabinleri, istenildiği zaman TAŞINABİLİR, MODÜLERDİR.

Kullanmak istediğiniz dezenfektan kimyasalını 100 LT sıvı tankına yükleyerek istediğiniz bütün alanlarda Dezenfeksiyon işleminde kullanabilirsiniz.

Güçlü pulvarize sistemi ile kullandığınız  Dezenfeksiyon kimyasalını daha çok alana yayarak üstün hijyenik ortamlar sağlar.

Stoneday®  dezenfektan kabini Sisleme yöntemiyle insan dezenfeksiyonunda, kabinin içerisine giren kişiyi sensör algılamasıyla otomatik olarak sistem devreye girer. Sisleme yöntemiyle dezenfeksiyonda nozullardan gelen dezenfektanlı sıvı, sis bulutu haline dönüştüğünden, kişi üzerinde ıslaklık yapmadan sisin değdiği tüm alanlardaki mikroorganizmalara ulaşır. İşletmelerin tercih ettiği dezenfektan madde seçilebilir.

Stoneday®  dezenfektan kabini isteğe göre Sürekli, belirli aralıklarla ve belirli süre süre çalışacağı gibi, isteğe bağlı olarak sensör yardımı ilede çalışabilir.

Stoneday®  dezenfektan kabini  İnönü Üniversitesi Malatya Teknoparta geliştirilerek üretilmiştir. Bu cihazın tamamı yerli ve milli. Türk mühendisler tarafından geliştirilmiş ve Türk hekimler tarafında da destek verilmiş bir cihazdır.

Belediye binaları, Kamu binaları, Üniversite, Eğitim kurumları, Otobüs durakları, Semt pazarları, Sağlık kurumları, Resmi daireler, Fabrikalar, Şehir meydanları, Fabrikalar, Konser Alanları, Festival Sahaları, Alışveriş Merkezleri, Oteller, Köy Meydanları, Okullar, ​Piknik Alanları, Tüm Halka Açık ve Meydanlar, Miting Alanları, Tren İstasyonları, Otobüs Terminalleri, Dolmuş / Metrobüs / Metro Duraklarında KORONA VİRÜSE karşı alınabilecek pratik çözümdür.​ Kalabalığın yoğun olduğu mekanlarda Stoneday® dezenfektan kabini tercih edilmesi doğru bir seçimdir.

ISO 9001:2015 Belgesi, CE belgesi AT uygunluk belgesi, ISO 13485 belgesi ve ISO 45001:2018 belgelerine sahip tek ve yetkin dezenfektan kabinidir.

Ürün Avantajları

  • Tesislere girişlerde yapılan dezenfeksiyon işlemi ile tüm vücut yüzeyi dezenfekte edilerek maksimum hijyen elde edilmektedir.
  • Salgın hastalıklarla mücadelede ve önlenmesinde ileri düzeyde sonuç alınmaktadır.
  • Çok fonksiyonlu, farklı modüllerle çok kolay hat oluşturabilecek şekilde ergonomik olarak tasarlanarak ekonomik uygulama sağlanmaktadır.
  • İleri teknoloji ile geliştirilerek gerekli tüm kalite standartlarına ve analizlere uygun şekilde hijyen sağlamaktadır.

Dezenfektan kabini haberleri : http://www.dezenfektankabini.dnzgrup.com/